KARDELEN KALİTEDE GÜVEN 23.11.2018, Cuma - 17:27
İstediğiniz Renk ve Ölçülerde 1. Sınıf Ürün ve montaj 
5 mm Kalınlıkta Ral : 9016 Beyaz Renkli 60x60x1,5 mm Direkli olarak fabrikamızda özel olarak üretilmiştir.  500 mt uzunluktaki çevre duvarları üzerine muhtelif yükseklikte panel çitler kullanılmış ve üzerine 1 sıra gergi çekilerek 45'lik Düzlemsel Galvanize Çelik Jiletli Tel Montajı Yapılmıştır. 
Kağıthane Belediyesi Hamidiye Gençlik Merkezi Cephe Kolon ve Kirişlerinin ÇİMÇİT ile kaplanması işi tarafımızca KIRICILAR İNŞAAT'a teslim edilmiştir. 
KDC GRUP / FLORYA 28.01.2014, Salı - 11:55
Kdc Grup Florya Şenlikköy'deki Özel Siyah renkli Eurofence Panel Çit Montajımız tamamlanmıştır. 
Beylikdüzündeki İnan İnşaat'a ait ideal evler projemiz tamamlanmıştır. 
Kurt Mühendislik / Hayrabolu Şantiyemiz Tamamlanmıştır. Yaklaşık 900 mt Kademeli Beton İstinad duvar üzeri ve toprak zemin üzerine 150 cm yükseklikteki Özel 5 mm Kalınlık ve 5/15 göz aralıklı eurofence paneller monte edilmiştir. Direklerimiz yine özel olarak üretilmiş 60x60x1,5 mm Sıcak daldırma Galvaniz Kaplı olarak üretilmiştir. 
YENİ PROJELERLE HİZMETİNİZDEYİZ....! 17.04.2013, Çarşamba - 20:22
Kardelen Panel Çit Sistemleri yıllar içinde büyüyerek yeni sistemleride bünyesine katmıştır,  Kardelen Kayar Kapı Motor Sistemleri,  Kardelen Kollu Bariyer Sistemleri  Kardelen Araç Stoper Sistemleri  Kardelen Güvenlik Sistemleri  Kardelen Çift Kanatlı Motor Sistemleri  Kardelen EUROÇİM-ÇİT Sistemleri ve dahası..
 • Kaya Otomotiv Turzim Emlak Tekstil İth.ve İhr.Ltd.Şti 1996 Yılında Kurulmuş ve 2010 Yılında KARDELEN PANEL ÇİT SİSTEMLERİ'ni de bünyesine alarak markalaşmıştır. İstanbul ve çevresi illerini kapsayan Demma Çelik Hasır A.Ş ( Eurofence ) OSAKA DEKORASYON / ÇİMÇİT VE DEKORAÇİT malzemelerinin satışı, montajı, satış sonrası hizmeti ve diğer sistemlerle entegrasyonu konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ancak&n
 • Adınız:
  Soyadınız:
  Telefon:
  E-Posta:
  Bırakmak
  istediğiniz mesaj:
 • MD Developer & İkinci Teknoloji