1. YEŞİL TEK RENK MİDİR ? 

Ürünlerimiz standart RAL 6005 koyu yeşil renkli olarak imal edilmektedir. Ancak belirli bir adedin üzeride olmak kaydı ile taleb edildiği takdirde diğer RAL renklerinde de üretim yapılabilir. 
 

 

 


2. HER YERE MONTAJ YAPILIRMI ? 
Genellikle her yere eurofence montajı yapılır. 
 

 • TOPRAK ZEMİN
 • BETON ZEMİN
 • BETON DUVAR
 • KARATAŞ HARPUŞTALI DUVAR.
 • TUĞLA ÜZERİ HATIL DUVAR.
Bazı durumlarda yerinde tedbir alınarak özel çözümlerde üretilebilir. 

3. TOPRAK ZEMİN ÜZERİNE MONTAJ NASIL YAPILIR ?

Toprak zemin üzerine montajda tarafımızca verilecek olan ve toprak altına yerleştirilen hazır beton bloklara direkler bağlanmak suretiyle montaj yapılmaktadır. 

4. MONTAJ İÇİN GEREKLİ AKSESUARLAR NASIL TEDARİK EDİLİR ? 

Montaj için gerekli tüm aksesuarlar (klipsler, direk şapkaları, direk dübelleri) tarafımızca bir set halinde sizlere sunulacaktır ve bu aksesualar fiyatlara dahildir. 

5. GARANTİ VE MALZEME DAYANIKLIĞI NE KADARDIR? 

eurofencelerin termoplastik kaplı olanlar 10 yıl , polyester boyalı olanları ise 3 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca tüm kullanılan plastik UV ışınlarına dayanıklı ve solmayan malzemeden imal edililmiştir. 

6. DEĞİŞİK ÇAP VE ARALIKTA ÜRETİM YAPILABİLİRMİ ? 

Belirli bir miktarın üzerinde olmak kaydı ile taleb edildiği takdirde daha kalın çap ve farklı aralıklarda üretim yapılabilir. 

7. BİR GÜNDE NE KADARLIK BİR ALAN ÇEVİRiLEBİLİR? 

1 günde iki kişi rahatlıkla düz zemini olan 75-100m. uzunluğundaki bir alana eurofence'leri monte ederek güvenlik altına alabilir. 

8. DAHA FAZLA GÜVENLİK SAĞLANABİLİR Mİ? 

eurofence'lerin üstlerine jiletli tel, özel güvenlik kameraları ve merkezi kontrol sistemleri ilave edilebilir

 

 • Kaya Otomotiv Turzim Emlak Tekstil İth.ve İhr.Ltd.Şti 1996 Yılında Kurulmuş ve 2010 Yılında KARDELEN PANEL ÇİT SİSTEMLERİ'ni de bünyesine alarak markalaşmıştır. İstanbul ve çevresi illerini kapsayan Demma Çelik Hasır A.Ş ( Eurofence ) OSAKA DEKORASYON / ÇİMÇİT VE DEKORAÇİT malzemelerinin satışı, montajı, satış sonrası hizmeti ve diğer sistemlerle entegrasyonu konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ancak&n
 • Adınız:
  Soyadınız:
  Telefon:
  E-Posta:
  Bırakmak
  istediğiniz mesaj:
 • MD Developer & İkinci Teknoloji