KURUMSAL » Hakkımızda
» Hakkımızda

Kaya Otomotiv Turzim Emlak Tekstil İth.ve İhr.Ltd.Şti 1996 Yılında Kurulmuş ve 2010 Yılında KARDELEN PANEL ÇİT SİSTEMLERİ'ni de bünyesine alarak markalaşmıştır. İstanbul ve çevresi illerini kapsayan Demma Çelik Hasır A.Ş ( Eurofence ) OSAKA DEKORASYON / ÇİMÇİT VE DEKORAÇİT malzemelerinin satışı, montajı, satış sonrası hizmeti ve diğer sistemlerle entegrasyonu konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.
Ancak KARDELEN PANEL ÇİT SİSTEMLERİ yıllar içinde büyüyen iş hacmi ve uzmanlaşmayı ilke edinmiş çalışma anlayışı sonucu faaliyet alanlarını , Araç Stop Bariyerleri,  Prefabrik Çatı kaplama sistemleri, olarak genişletmiş ve hizmet sektöründe Kardelen Panel Çit Sistemleri  Kaya Otomotiv Turizm Emlak Tekstil İth.ve İhr.Ltd.Şti. çatısı altında yeniden organize olmuştur.

Kardelen Panel Çit Sistemleri  2010 yılı itibari ile ismini markalaştırmış ve İstanbul ve Çevre İllerde hizmet sektörünün aranılan bir kuruluş halini almıştır. Hizmetlerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti benimsemiş olup, gerçek garanti ve teknik destekle sektörün güvenini kazanmıştır. 
Temsilcisi olduğu markaları da bölgenin hizmet pazarının en bilinen ve aranan ürünleri arasına yerleştirmiştir.

Kardelen Çit Panel Çit Sistemleri kendisine temel ilke olarak benimsediği dürüst, ilkeli ve teknolojik bir firma olma yolunda yaptığı çalışmalarına önümüzdeki dönemde de devam edecektir.

Kardelen Çit Panel Çit Sistemleri  Eurofence Panel Tel Çit Keşif - Satış ve montaj ve teknik destek sağlayan, vasıflara sahip bir ekiple Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası bölgeleri dahil İstanbul ve çevre illerini  kapsayacak çalışma gücüne sahiptir.

 • Kaya Otomotiv Turzim Emlak Tekstil İth.ve İhr.Ltd.Şti 1996 Yılında Kurulmuş ve 2010 Yılında KARDELEN PANEL ÇİT SİSTEMLERİ'ni de bünyesine alarak markalaşmıştır. İstanbul ve çevresi illerini kapsayan Demma Çelik Hasır A.Ş ( Eurofence ) OSAKA DEKORASYON / ÇİMÇİT VE DEKORAÇİT malzemelerinin satışı, montajı, satış sonrası hizmeti ve diğer sistemlerle entegrasyonu konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Ancak&n
 • Adınız:
  Soyadınız:
  Telefon:
  E-Posta:
  Bırakmak
  istediğiniz mesaj:
 • MD Developer & İkinci Teknoloji